Říjen 2014

Top 3.47

7. října 2014 v 19:10 | Leky |  HUDBA
Je tu nový měsíc a s ním i nová TOP 3 snad se vám bude líbit jaké jsem pro vás tentokrát vybrala písničky. Tentokrát jsem vybrala tři písničky od Taylor Swift bude se jedna o písničky z jejího začátku, snad se vám budou líbit.


Info 33

6. října 2014 v 21:58 | Leky |  BLOG
Zdravím všechny
Je to už nějaký ten pátek co jsem tu napsala nějaký ten článek. Nějak jsem na blog dalo by se říci zapoměla. Neměla jsem nějak nová témata nebo další část povídky. Hlavně je to tím, že skoro 14 dní se mi nešlo přihlásit na blog a taky je to tím, že jsem se začala koukat na nový seriál. Už skoro před rokem jsem viděla první řadu a ted za celé záři jsem sjela najednou další řady. A o jaký seriál se jedná o Supernatural. Zažrala jsem se do něho tak moc až to není hezký a nějak jsem přestala vnímat okolí kolem sebe. Ani na TW nebo FB jsem nebyla tak často prostě jsem se jen dívala a dívala .
Snad vám to nějak vynahradím i když nebude to nějaké velké přispívání ...snad dopíšu konec povídky , dám se nějaké nové písničky a možná , že i nějaké ty fotografie. Snad mi i nadále zůstane věrní. Mějte se hezky Leky