Červenec 2014

Možnost návratu ? část 1.

17. července 2014 v 18:21 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojka...tak tady j první část slibované povídky, snad se vám bude líbit. Budu ráda za jaký koliv komentář. Užijte si povídku . A s kritikou do mě.


Info 32.

17. července 2014 v 16:08 | Leky |  BLOG
Zdravím vás všechny. Mám tu pro vás pár informací co se tíče blogu. Jak už jsem psala v předchozím infu uvažuji o konci. Uvažuji o něm pořád,ale zatím s povídkami nekončím. Pokusím se dopsat všechny své rozdělané. A pokud budou nové kdo ví. Moc bych chtěla zkusit napsat pár povídek na jíné téma než je Stargate. Protože co se tohodle seriálu týče..už je více jak 3 roky kdy jsem neviděla ani jeden díl. A tak nějak si pořád říkám, proč ještě ty povídky na to píši. Asi je to tím že jsem s nimi začínala a tak nějak se s nimi nechci rozloučit.


- Teď jsem ovšem propadla jinému seriálu a to NCIS LA a NCIS. Jak jste si asi všimli pokusila jsem se spojit SG a NCIS...snad to byl dobrý pokud kdo ví. Bude ještě jedna společná. A pak bych chtěla zkusit nějakou samostadnou na NCIS nebo NCIS LA. ale mám strach s tím začít. Nevím jak a hlavně se této nové výzvi bojím. Nechci ten seriál nějak zesměšnit nebo tak nějak. Snad chápete co tím mám na mysli.

A ted k jedné z chystaných povídek.Bude s jmenovat Možnost návratu . Měla bych vám asi trochu přiblížit seriál Primeval, kterým jsem se nechala inspirovat. Už jsem o něm zde psala jednou,ale bylo to už dávno. Tak alespon ve zkratce vám o něm něco řeknu.

Primeval
Po celé Britanii se objevují zařící anomálie , kterými čas od času proniknou pravěcí tvorové. tyto ukázy jsou trhlinali v čase. tým který je zkoumá se pokouší zvířata dostat zpět do své doby. Někdy se to povede a někdy ne. Někdy ty zvířata způsobí hodně velké škody a je dost velký problém to všechno ututlat. Tým se o to pokouší stůj co stůj a bohužel v pozdějiších serii to vedlo i ke ztratám pár hlavních postav. :-( . Zdá se že ty anomálie se objevují jen v Anglii,ale není tomu tak ...existuje i seriál Primeval New World. a jeho dej se odehrává v Kanadě. Kde se také začali ony záhadné anomálie objevovat.

No a já jsem si řekla proč to nepřesunout i do USA. A tak jsem to spojila s SG. Snad to bude dobrý pokud. Jen upozornuji že žádné postavy ze serirálu Primeval se zde neobjeví. Jen jsem si vzala ten nápad. Snad se to bude líbit. A snad jsem to napsala trochu srozumitelně. Pokud máte nějaké otázky ohledně čehokoliv nebojte se zeptat. Sem s tím ráda si přečtu vaše komentáře.

Děkuji za pozornost Leky :-)

TOP 3.44

13. července 2014 v 14:51 | Leky |  HUDBA
I když opět zase později,ale přece. Mám tu další Top 3. tentokrát zaměřenou na zpěvačku Martinu Mcbride. Snad se bude výběr písniček líbit. Užij te si je.