Duben 2014

Top 3.41

11. dubna 2014 v 19:21 | Leky |  HUDBA
I když trochu později,ale přeci je tu nová Top 3 . Snad se vám bude líbit tento výběr... Tak jako od začátku roku i ted budu pokračovat v top 3 od jednoho interpreta . tentokrát to bude country zpěvačka Carrie Underwood.


Dinosaurium - obrázky

11. dubna 2014 v 18:34 | Leky |  Dinosauři
A v tomto článku bude pár dalších obrázku z výstavi....snad se vám budou líbit.

Dinosaurium

11. dubna 2014 v 18:13 | Leky |  Dinosauři
Je název výstavy pravých koster...která běží v současné době na Výstavišti v Holešovicích v Praze. Kterou jsem včera 10.4.2014 navštívila. Rozhodla jsem se tu napsat malý článek o této výstavě.
Vlastně je to můj částečně splněný sen. Vždy a pořád ještě toužím po tom vidět nějaké kostry v nějakém ze světovývh muzezii. A tohle bylo tak blízko , že jsem nemohla váhat ani sekundu a musela jsem to vidět.
Já vím moc lidí tohle asi příjde dětinské,ale pro je je to záliba,láska a vášen více jak 20 let. Vždy jsem toužila po tom se stát paleontologem,ale nikdy mi to nebylo umožněno a už ani nebude. Ale i přes to všechno je to moje životní vášen, která mě asi jen tak neopustí. Ale ted už k samotné výstavě....na konci článku bude i pár foeček z výstavi.

Dinosaurium.
Je putovní výstava, pravých kostech dinosauru z prvohor a druhohor.. Celá výstva svojí pout započala v roce 2013 ve Švédsku. Fosilie pocházejí z Ruska. většina byla nalezena na Ruském uzemí a nebo v Mongolsku. některé z koster které se na výstavě nacházejí jsou staré více jak 300 milionu let . v 80% jsou exponáty pravé...v některých přípaech jde o odlitky . Hodna této výstavi je nevyčíslitelná. A upřímně některé z nich bych si vzala domu a doma si je hezky vystavila. :-D. Ale vím , že to nejde...škoda :-). Ona výstava tu v česku zůstane až do konce června.....

A teď už k pár fotečkách které jsem na výstavě pořídila ....