Březen 2014

Info 30.

15. března 2014 v 16:57 | Leky |  BLOG
Ahojka všem... jak už všichni víte zveřejnila jsem poslední část povídky. Snad se vám bude líbit. A ted tu mám pár informací co se tu snad v nejbližšchí měsících objeví. Nebudu psát v nejbližších dnech protože vím že by tu stejně nic asi jen tak rychle nepřibylo.
Ale teď k tomu proč jsem začala psát tohle info. Pokud někdo z vás dočetl povídku až do konce tak asi ví , že na konci to bude vypadat že chystám pokračování.
A ano je tomu tak: povídka ponese název Obvinění a znovu se bude jedna výhradně o Jacka,ale v této povídce dostane také velký prostor Gibbs i se svým týmem. Pokud někdo máte rádi seriál NCIS tak bych se vám tato povídka mohla líbit.
Druhá povídka ponese název: Možnost návratu A o co se bude jedna . Na cestě domů Sam zahlédne zvlášní třpitící se věc. její zvědavost jí nedá a ona se rozhodne tu věc prozkoumat. Jack se jí bude snažit zastavit, ale nepodaří se mu to. A tak se oba dva ocitají ve velmi nebezpečném světe. O to v jakém se nechce překvapit až v povídce. Jen vám napovím že povídka je inspirovaná seriálem Primeval . A kdo vidět bud originál nebo americkou verzy Primeval New World tak asi ví o co v povídce půjde.
Snad se vám,obě moje nové povídky líbit. mějte se hezky a snad u nových povídek brzo naviděnou :)
Pa Leky:)

Just help me find my way back part 5.

15. března 2014 v 16:27 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojka všem , už je to poněkud dlouhá doba co jsem zdě zveřejnila nějakou povídku . A dneska konečně nastal ten čas kdy sem zase nějakou dám. Jak vám asi název napovídá tak je to pokračování povídky Just help me find my way back jedná se o pátou a poslední část, snad se vám bude i tato poslední libit.
Užijte si poslední část a budu ráda za jaký koliv komentář:)


TOP 3.40

7. března 2014 v 16:34 | Leky |  HUDBA
Zdravím všechny je tu nový měsíc a s ním i nová top 3 , snad se vám bude líbí dnešní výběr.Po tento měsíc jsem vybrala skupinu Little Big Town. Snad se vám vybrané písničky budou líbit.