Prosinec 2013

Štastný Nový rok

31. prosince 2013 v 15:43 | Leky |  BLOG
Tohle uplně poslední článek tohotoá roku, ve které bych vám všem chtěla popřát všechno nejlepší do Nového roku. Plno usplěchů, ve škole, v práci nebo ve vašem osobním životě a ať se vám splní to co si dáte za předsevzetí . A tento nadchazející rok ať je ještě lepší a uspěsnější než ten ze kterého nám zbývá už jen pár hodin. Užijte si dnešní oslavy...moc se neopijte aby jste do nového roku šli z čistou hlavou. ŠTASTNÝ NOVÝ ROK přejě Leky :)

Vánoční TOP 3

24. prosince 2013 v 10:00 | Leky |  HUDBA
Ahojka všem, tak je tu ta slibovaná top 3 s vánočníma písničkama . Užijte si je a hlasujte.
Jinak přeji všem krásné Vánoce a štastný Nový rok.

Info 29.

22. prosince 2013 v 16:37 | Leky |  BLOG
Ahojka všem....po dlouhé době se hlasím s nějakou tou informací ohledně blogu a tak ruzně. Asi jste si všichni všimli, ž poslední dobou se tu moc věcí neobjevuje. Bohužel nějak se nedokážu dokopat k tomu bych otevřela Office a začala psát. Rozepsanou povídku samozřejmě dokončím. Vím že zvěřejnování jednotlivých části hodně trvá, za to se vám všem moc omlouvám . A co se tíče blogu jako takového. No co říci ...více než povídka a Top 3 tu asi nemůžete čekat. Nové informace o čem koliv jsem moc líná hledat. Takže příští rok to bude stejné jako to bylo letos. Jen povídka a písničky. Chtěla bych něco změnit,ale nějak nevím co . Postupně bych sem chtěla dávát nějaká infa k seriálum které sleduji a případně bych od vás chtěla doporučení na nějaké nové na které bych se mohla třeba jednou podívat

A co pár slovy říci k tomuto končícimu roku . No asi nic....plno lidí dělá vždy na konci roku schrnutí co zažili...já v tomto roce zažila z hola nic...když nepočítám unor když jsem byla v O 2 Areně na Putování s Dinosaury, na které jsem se hodně těšila. To asi byla jediná událost která se mi letost stala. Já si nikdy nic neplánuji dopředu protože vím, že mě nikdy nic nevyjde. Proto ani na nový rok si nic neplánuji až něco příjde tak to příjde. Dopředu já si nic plánovat nemůžu.
No snad se vám nenudila mími hloupími keci. Doufám, že mi zůstanete věrní i nadále a budu ráda za jaký koliv váš komentář. Děkuji vám za návštěvu a že si tu přečtete moje povídky a články. Ještě jednou děkuji a přeji vám Krásné Vánoce a štastný Nový rok.
Vaše Leky :-)

TOP 3.37

2. prosince 2013 v 15:46 | Leky |  HUDBA
Je tu nový měsíc a s ním nová poslední klasická TOP3, bude ještě vánoční,ale to až těsně před Vánocemi. Doufám, že se vám můj výběr bude líbit . Užijte si písníčky a nezapomente hlasovat.

Just help me find my way back part 4.

1. prosince 2013 v 17:39 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojka všem...ano vím zase to trvalo dlouho nej jsem se dostala k další části. Je to vlastně předposlední část této povídky. Snad se vám to bude líbit jako ty předchozí části. Užijte si jí a budu ráda za jaký kolik komentář.