Srpen 2013

Info 28.

30. srpna 2013 v 19:27 | Leky |  BLOG
Zdravím všechny. Nejprve bych se vám všem chtěla omluvit za to že tu není druhá část povídky,ale já jí vždy posílám kamarádce na opravení. Hlavně převážně gramatických chyb. Přeci mi jen nějaké ty tvrdé a měkké i vždy se vloudí někam kam nemá. Ale ted k tomu proč píšu tohle info. Napadla mě nová povídka, staalo se tomu tak v práci ...ale bohužel v práci nemám možnost kam to napsat, jedině že bych si to nediktovala do MP3,ale to nevím jak by se tvářili moji kolegové kdybych tam začala na place povídat něco o Sam nebo Jackovi. Asi by mě nepochopili :-)

Ale ted k samotné povídce jmenuje se Možnost návratu? A o čem to bude ??....No Sam a Jack se dostanou zvlášní zářicí věcí do jiného světa. A budou muset utužit svůj vztah aby v tomto nehostiném a nebezpečném přežili.

A jak mě to napsadlo..no jak jsem řekla v práci,ale prvotní nápad už byl kdyby když jsem sledovala seriál Primeval. ( později dám info o čem to je) třeba některým z vás to něco řekne...tedy spíše jeho odnož Primeval New World. A to asi jen proto že Amanda Tapping některé díli režírovala . Ti co vědí o co se jeddná ....tak v tomto seriálu se objevují
dinosauři a podobné potvory z dob minulých,ale i budocích .

Ano Ano víím zase ty dinosauři,ale když mě se téma SG a Dinosauři moc líbí a vždy jsem si říkala že by se jednou mohli do nějaké podobného světa dosta. Už jednou jsem napsala povídku o nich ...někteří z vás si jí asi pamatují ,ale kdo je tu nový a nečetl to tak zde máte odkaz ( http://elilika.blog.cz/0905/cesta-do-praveku-i ) Cesta do pravěku ...povídka má jen 4 části. Tak kdo chce může si jí znovu přečíst . Budu jen ráda. No a asi to bude všechno co jsem chtěla zdělit . Snad se mi povede ta povídka zveřejnit co to jen půjde.

Mějte se hezky :) Leky


Happy Birthday

28. srpna 2013 v 20:01 | Leky |  OSTATNÍ
Dneska je 28.8. A pro většinu fanoušku Amandy Tapping to znamená, že jejich oblibená herečka má dneska narozeniny. I když nejsem jejím velkým fanouškem jako většina lidí co znám,ale i tak jí mám ráda. A dnešní den nemá narozeninám jen Amy,ale Shania Twain. Moje oblíbená country zpěvačka. Je zajímavé že obě dvě žijí v Kanadě a obě dvě se narodili přesně ve stejný rok. Proto bych jim popřála všechno nejlepší k narozeninám,hodně zdraví štěstí a lásky a ať jsou pořád takové jaké jsou.

Zac Brown Band

24. srpna 2013 v 17:44 | Leky |  HUDBA
A do třetice tu mám dalšího herce co si zahrál ve videoklipu. A tím dalším hercem tedy spíše herečkou je Jaime Murray. Asi z vás jí moc nezná. I když co jsem četla v její filmografii tak hrála v hodně filmech i seriálech. Já jí znám převážně z Warehouse 13 jako H.G. Wells. A Jaime si zahrála i v jednom klipu od country skupiny Zac Brown Band . Goodbye In Her Eyes.Jamie Murray


Toby Keith and Willie Nelson

24. srpna 2013 v 17:24 | Leky |  HUDBA
Tento článek jsem psala už dříve,ale ráda bych ho připoměla . Stejně jako v případě Lauren. Tak i v tomto videu si zahrál pro mě jeden známý herec a myslím, že i pro vetšinu z vás co mají rádi SG. Ve videu od těchto dvou zpěváku si zahrál Corin Nemec. Myslím že ho asi nemusím dlouho představovat. Tak tady máte to video a předchozí článek co jsem psala již dříve.

A ted samotné video


(Chtěla jsem vložit video,ale nějak se mi nechce uložit. Tak snad to půjde alespon takto .

Dixie Chicks

24. srpna 2013 v 17:12 | Leky |  HUDBA
Zdravím vás všechny pod dlouhé době. Byla bych ráda kdyby noý článek byl povídka,ale bohužel to zatím nebude,ale nebojte se už je napsaná a jen čeká na opravení. Ale tento článek je trochu o něčem jiném. Nedávno jsem se koukala na jedno straší video od jedné country skupiny. Dívčí trio Dixie Chicks - Goodbye Earl. A všimla jsem se ve videu jedné zajímavosti. Ve video hrála herečka Lauren Holly lidé co znají NCIS si jí určitě vybaví jako ředitelku Jenny Shepardovou.
Kdo zná Lauren tak by se mu mohlo video i libit. Je to velmi vtipné video i písnička. Tak si jí užijte.

Lauren Holly


StarGate Game

5. srpna 2013 v 20:08 | Leky |  STARGATE
Ahojka Všem chtěla jsem se s vámi podělit o jednu super hru ke které jsem se nedávno přidala . Tuto Stargate hru založila Sammie ( http://diaryofmysoul.blog.cz/ ) . Hra se teprve rozjíždí a kdo bude chtít se připojit tak at neváhá. Kdo z vás má jen trochu rád SG bude to pro něho skvělá hra. A zde už máte adresu http://stargaterpg.xforum.cz/ . Majko doufám, že nevadí, že jsem udělala tak trochu malou reklamu na tu tvou hru.

TOP 3. 33

5. srpna 2013 v 19:51 | Leky |  HUDBA
Zdravím všechny v novém měsíci. Zdá se že se letos léto vyvedlo, je nádherně a teplo. A já bych vám chtěla dopřát nějakou tu hudbu. Poslechněte si nové písničky co jsem pro vás na tento měsíc připravila. Mějte se hezky a užívejte léta.