Květen 2013

Top 3 Memorial day

27. května 2013 v 10:00 | Leky |  HUDBA
Asi si říkáte proč sem dávat další Top 3,ale dneska je v USA Memorial day. Tento den je určený k uctění památce všech žen a mužu co padly za Spojené státy. At už jsou to současné války nebo to byla 2. světová válka. A tři pícničky které vám zde představím vypravějí dojemné příběhy, většinou inspirované skutečnými příběhy rodin padlých vojáků. Bude se jedna o country písničky( jak jinak u mě) . Country hudba má dlouho tradici cti za ty co byli ochotni poožit svůj život za v co věřili a za svou vlast. Přeji vám všem krásný poslech u těch písniček.


Top 3. 30

26. května 2013 v 15:48 | Leky |  HUDBA
Ahojka všem tak je tu moje další top 3, je to už 30 v pořadí. Bohužel jsem jí v dubnu nemohla dát protože můj miláček odešel,ale ted mám nového a tak snad budou nové Top 3 zase příbývat. Doufám, že se vám budou líbit Pokusím se sem dávat zase nějaké pěkné písničky a jak je u mě už zvykem tak to budou většinou country písničky. A ted už si vychutnejté novou Top 3:D Přeji hezký poslech :D


Info 26

19. května 2013 v 19:00 | Leky |  BLOG
Ahojka všem, netušila jsem , že to řeknu tak brzo ,ale jsem zpět. Ano opravdu jsem zpět a doufám, že to nebude jen na přechodnou dobu. I když bohužel nemám svého starého broučka, ten už odešel na dobro :(. Ale mám nového i když je to s ním zatím velký boj a plno věcem na novém notásku nerozumím . Ale musím se s tím nějak poprat . A doufám , že nový notásek mi dá i nějaké nové inspirace ke psaní a že sem budou články přibývat častěji než tomu bylo dosud. Jsem moc ráda, že jsem zpět. A děkuji všem co mě podporovali :)