Březen 2013

Narozeniny

29. března 2013 v 12:00 | Leky |  BLOG
Ahojka všem asi se ptáte co je to za název článku,ale dnes je to 6 let co vzniknul tento blog. Je to neuvěřitelné,ale je to tak. I když vím, že tu není moc článků ani nějaká jiná zábava,ale já jsem ráda alespon za to co mám. Nebudu říkat , že se pokusím to nějak napravit, protože vím že tomu asi ještě dlouho nebude. Moje psací střevo se vytratilo a nemohu ho najít. Snad se někdy ke mě vrátí a byla bych moc ráda.

Jinak bych ráda poděkovala všem co jsem alespon jednou zavítali a zanechali alespon jeden komentář, ani nevíte jakou mi to dělá radost. Jsem ráda že alespon někdo se zajímá o ony články.

Dále bych ráda poděkovala Joli a Sammie, ony dvě mi pohodli hodně v mých blogerských začátcích. Pomohli mi s dessem i s jinými věci okolo toho. Holky děkuji . A ještě jednou děkuji všem co jsem chodí . Mám vás všechny moc ráda:)

TOP 3. 29

1. března 2013 v 12:00 | Leky |  HUDBA
Ahojka všem , je tu opět nový měsíc a s ním i nová porce TOP 3. Dnešní Top 3 bude zaměřená na mladé country zpěvačky :) Snad se vám jejich písničky budou líbit. Užijte si hudbu:)