Leden 2013

Nové oblíbené blogy

2. ledna 2013 v 18:24 | Leky |  BLOG
Ráda bych zde přivítala dva nové oblíbené blogy jsem ráda že si mě holky také přidali do oblíbených. Ráda bych upozornila na jejich tvorbu a celé blogy , takže zde jsou odkazy na ony blogy.

Prvním je http://zuzik2301.blog.cz/
Blog je zaměřen na povídky Sam a Jacka z naší milované Stargete, vide a plno dalších zajímavých blogu.:)

Druhým je http://stargate-samandjack-fanfiction.blog.cz/
Blog je zaměřen také na povídky Stargate .....hlavně Sam a Jacka.

Pokud budete mít zájem tak je navštivte :)

Ráda bych holkám moc poděkovala , že na můj blog alespon občas zavitají:) Děkuji

TOP 3 XXVII.

2. ledna 2013 v 12:00 | Leky |  HUDBA
Zdravím všechny v nové roce opět pokračujeme v mojí Top 3 . Snad i v tomto roce se vám budou líbit některé písičky a bude si je užívat. Pro tentokrát jsem se rozhodla , že to bude Top 3 duetů. Tak si to užijte a přeji krásný nový rok 2013:) Leky :)

Fotky 5

1. ledna 2013 v 15:03 | Leky
Ahoj ...je tu nový rok a já jsem chci dát pár fotek vátaní nového roku u nás v Jablonci . Je to bohužel foceno z našeho bytu, který má pouze okna jen na jednu stranu města a tak je to foceno jen z jednoho místa. Snad se vá budou fotky alespon trochu libit. A také bych vám chtěla ještě jedno popřát všechno krásn do nového roku 2013. Snad se vám povede vše co jste si třeba předsevzali a nebo jen máte dopředu naplánováno.


Info 24

1. ledna 2013 v 12:00 | Leky |  BLOG
Ahoj Všem je tu nový rok , doufám, že všichni jste jeho příchod přežili ve zdraví. Jako první bych chtěla všem popřát aby tento nový rok 2013, byl lepší a uspěšnější než rok 2012.
Dále bych se tu chtěla vyjádřit ke svému blogu , můj blog vstupuje do svého už svého 7 roku. Je to až neuvěřitelné, že něco takového mi vydrželo tak dlouho. Vím, že tu nikdy nebylo moc zábavy a článků,ale já jsem ráda za to málo co tu mám. Jsem ráda, že mohu zde dávat věci co mám ráda. Někdy na Facebook ani na Twitter to nejde. Své povídky bych třeba nikdy nemohla dát na Facebooku a to hlavně kvůli svým kolegům z práce. Nepotřebuji aby někdo věděl , že něco píšu. A plno dalších věcí:).
A co se týče povídek , snad se pokusím konečně dokončit Přítele v čase a pak snad dopsat povídku crossrovers Stargate a NCIS, snad se vám to bude alespon torhcu líbit a hlavně s tím pohnu a nebudu to psát zase celou věčnost. Také bych se chtěla zase dát nějaké zajímavé články a pár svých fotek,jen doufám, že to budou jen plané sliby a něco z toho dodržím.
Myslím, že bylo dost kecání a snad jen ještě jednou KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2013:)