Srpen 2012

Speciální Top 5 +1

28. srpna 2012 v 12:00 | Leky |  HUDBA
Ahoj všem...dneska jsem se sem rozhodala dát Top ,ale nebude to TOP 3 ,ale TOP 5...je to speciální Topka k dnešním narozeninám Shania Twain. Která se narodila 28.8.1965 ve Windsoru v Ontariu v Kanadě. Shania patří mezi mé nejoblibenější zpěvačky a proto jsem se rozhodla sem dát tuthe Topku. Užijte si jí a jako u každého písničkového článku zde bude i anketa. Přeji příjemné poslechnutí a hlasujte.
A samozřejmě bych neměla zapomenout na Amandu Tapping, která dneska slaví také své narozeniny. Amanda i Shania mají dnešní den své 47 narozeniny. Tímto bych jim chtěla popříd všechno nejlepší:)

Info 23

8. srpna 2012 v 19:03 | Leky |  BLOG
Zdravím je tu po dlouhé době nějaké info ohledně tohodle blogu.
Tak za prvé povídka Přítel v čase s ní se to vleče až to není hezké, bohužel sem se zasekla v předposlední kapitole a nějak nevím jak dál. Ale moc ráda bych jí dopsala mám tu povídku ráda,ale vážně ted nevím jak pokračovat. Snad se s tí nějak poperu a můje pomoc Joli mi s tím snad trochu pomůže . za její pomoc na téhle povídce jsem moc ráda:)

Za druhé je tu další povídka kterpu píšu současně s Přítelem v čase,no asi bych neměla psát dvě povídky najednou,ale tahle se mi píše lehčeji než ta první. Tato povídka se jmenuje Obvinění (zatím je to jen prvotní název) která se týká převážně Jacka O'Neilla , který je obviněný z vraždy admirála námořnictvá . Vyšetřování se ujme NCIS (Námořní vyšetřovací služba) ,ale vyšetřování nebu tak lehké jak si tým NCIS bude myslet. Ano zase jsem se pustila do psaní dvou odlišných seriálu které jsem dala dohromady, sama jsem zvědavá co z toho vzejde.
Asi někteří z vás vědí že je pro mě teď NCIS takovou menší zavislostí. Ani sama nevím jak mě napadlo napsat něco takového,ale nakonec se stalo, snad se vám to bude libit.

A za třetí je tu povídka , taková jednorázovka která se bude týkat hlavně Samanthy a její minulosti. Povídka mě napadla díky jedné písničce od jedné z mých oblibených country zpěvaček. Až se tu povídka objeví tak připojím i klip při kterém mě tahle povídka napadla. Jinak povídka se jmenuje Dům s minulostí. Tak snad se vám něco z toho bude libit.

Předem se omlouvám, že nevím kdy co sem dám...bude to třeba zítra nebo za měsíc,kdo ví. Moje spisovatelská kariera se ale blíží ke konci, moje povídky už nejsou co bývali. Moc lidí už to bohužel nezajímá. Ale pokusím se tento blog nějak udržet. Snad bude nápad na nějaké články,ale vím že to nebude nic moc. Snad se vás neodradila svým dlouhým kecáním. Budu ráda za jaký koliv komentář k tomu i jiným článkům. Snad se tu brzy něco objeví a vám se to bude libit. Jinak TOP3 ta se tu bude objevovat vždy začátkem měsíce,ale v tomto měsíci bude ještě jedna speciální ke konci měsíce. :)
Děkuji všem za pozornost a snad mi zachováte svou pozornost i nadále.
Mějte se hezky pa Leky:)

TOP 3 XXII.

7. srpna 2012 v 15:02 | Leky |  HUDBA
Tak je tu nový měsíc a je tu i nová Top 3, snad se vám nový výběr bude libit. Opět je tu anketa, tak hlasujte a komentujte :)