Červen 2011

Přítel v čase

28. června 2011 v 22:07 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojka všem tak tu mám tu slibovanou povídku SANCTUARY/DOCTOR WHO , doufám, že se vám to bude libit.

Nový vzhled

28. června 2011 v 15:17 | Leky |  BLOG
Ahojka všem jak jste si nejspíše všichni všimly, tak mám nový vzhled na mém blogu. Moc se mi to libí nevím jak vám,ale mě se to moc libí:). Za tento vzhled bych chtěla moc poděkovat Joli. Bez ní bych takto moc krásný vzhled neměla. Já vím, pořád tu někomu děkuji a tak ,ale já bohužel si neumím hrát s grafikou ani nic podobného. Docela mě to mrzí,ale jsem moc ráda za to , že mi někdo s tím takto pomohl. Vážně ti Jani ještě jednou moc děkuj, jsi moje zlatíčko :D. Doufám, že se vám to bude libit, budu ráda když tu necháte nějaké své názory na tento nový vzhled. Zatím pa Vaše Leky.

DOCTOR WHO

19. června 2011 v 10:51 | Leky |  Ostatní seriály
Ahojka všem, tak je tu ten slíbený článek o Doctorovi Who. Snad to bude pro všechny přehledné a srozumitelné.
Malá zajímavost

18. června 2011 v 18:51 | Leky |  HUDBA
Tak si na Youtube pouštím country a najdnu na viedo Tobyho Keitha společně s Willieho Nelsona, byla jsme zvědavá na jejich společný počit. Pustím si video no a koho tam nevidím Corina Nemce(Jonase) hehe nečekala bych ho ve videoklipu. No nic tak se sami koukněte na ono video. Vím že asi moc lidí country nemusí,ale i tak klidně se koukněte:D.
Užijte si ten klípek


Info 21

15. června 2011 v 20:08 | Leky |  BLOG
Ahojka všem po dlouhé době se hlasím s menším Infem. Předem bych se chtěla omluvit, že tu moc článků nepřibývá,ale něja na to nemám náladu. Není to tím, že bych nestíhala , není v tom škola nebo něco takového. Jen pracuji v noci a přes den jsem hodně unavená a dalo by se říci i lína cokoliv psát nebo přidávat. A poslední dobou se mi stejně zdá že sem moc lidí už nechodí,ale tak snad se to napravý. I když nevím Sg povídky už asi nejsou moc aktualní,ale nevadí ..ráda bych jednou dopsala své povídky,ale nevím kdy to bude. Já budu jen ráda pokus ti alespon jeden nebo dva lidi i za to budu ráda. Ale teď k tomu proč toto info jsem začala psát. Chystám novou povídku,ale nečekejte Sg nebo něco takového. tahle povídka bude z prostředí SANCTUARY i když to není moje první Sanctuary povídka,ale tahle snad bude dokončená. Tu co jsem psala asi nikdy nezveřejním...protože se podobá jednomu dílu a nevím zda by to ten díl nekopírovalo. Ale teď snad k samotnému počinu co chystám.

Tahle povídka Sanctuary bude ještě smíšená s jedním seriálem, Jedná se o seriál Doctor Who. Ti kdo Doctora znají je to jen dobře:). Zítra bych mohla snad o tomto seriálu podat malé info aby jste byli v obraze.

Takže povídka se bude odehrávat v roce 1912 kdy se Doctor a Helen potkají na nepotopitelné lodi.:D Následně společně budou prožívat nečekáná dobroudružství v Doctorově lodi.

Moc toho nemám zatím napsané,takže ani sama nevím jak se to všechno bude vyvíjet,ale snad se vám to bude líbit:-D a snad z toho nebude strašná slátanina. no uvidím jak se to všechno bude odvíjet.
Děkuji všem , že jste přežili tyhle moje keci.. Budu ráda za jaký koliv komentář nebo názor na tuhle povídku.
Mějte se hezky a brzo na shledanou.
Pa Leky:)

TOP 3 VIII

6. června 2011 v 19:43 | Leky |  HUDBA
Ahojka všem po dlouhé době tu mám opět svou Top3 snad se vám i tentokrát budou libit vybrané písničky. Jako vždy zde bude i anketa tak neváhejte a hlasujte. Mějte se hezky a užijte si písničky.