Listopad 2010

Nikdy to není jak to vypadá part 1

30. listopadu 2010 v 22:46 | Leky |  Povídky SG(Sam and Jack)
Ahoj vážení, tak jsem tu po dlouhé době s povídkou snad se vám to bude líbit a necháte nějaké komentíky.

Pa Vaše Leky 


TOP 3 II.

28. listopadu 2010 v 22:30 | Leky |  HUDBA
Ahojka všem dám sem další tři písničky co se mi libí a se kterýma bych se s vámi chtěla pobavit. A na komentík od Joli bych chtěla udělat to, že napíšu ještě k těm videiim kdo je kdo a co je to za písničku. Tak užijte si to a znovu přidávám anketku. Doufám, že se vám budou písničky libí. A omlouvám se, že některé písničky nejsou s oficiálníma klipama pač to nejde zobrazit. Snad se nezlobíte.

Pa Všem a užíjte si je.


TOP 3

23. listopadu 2010 v 21:04 | Leky |  HUDBA


Ahojda všem  tak sem konečně dám pár mích prvních TOP 3 oblíbených písniček...doufám, že se vám budou líbit a budete i hlasovat a anketě o nejlepší písničku.

V celém článku je i anketa :D
Tak přeju příjemný poslech :D
Info 15

22. listopadu 2010 v 14:17 | Leky |  BLOG
Ahojka všem ..omlouvám se, že slibované povídky zatím nejsou, ale nějak na to nemám čas a taky nemám nějak inspiraci, což mě strašně štve a mrzí. Doufám, že se na mě moc nezlobíte. A pokud ano dejte to do komentů patřičně najevo:D. Jinak co chystá nového....?...No zatím toho nic moc nebude jen sem čas do času budu dávat nějaké ty písničky. Trochu jsem se nechala inspirovat Joli. Snad mě za to nepraští:D Snad sem brzo přibyde nějaká ta povídka a vy snad brzo budete mít co zase číst.
Snad se na mě moc nezlobíte a bude mít se mnou trpělivost.Papa Vaše Leky :D

Nikdy to není jak to vypadá - info

10. listopadu 2010 v 17:12 | Leky |  Povídky SG(Sam and Jack)
Ahojda všichni tak sem dávám malé info o nové povídce, kterou se chystám napsat. Snad se vám bude líbit a snad jí dopíšu a neskončí jako Vzpomínky nebo teď Sanctuary povídka. Ale snad se mi je všechny podaří dopsat.

Název : Nikdy to není jak to vypadá
autor: Leky
žánr:akce, napětí,romance
páry: Sam/Jack  Sam/Cam( spíše kamaradský)
hodnocení: mládež
délka. krátké až středně dlouhé
osa: Od začátku 9 řady až asi po Continuum 
stav: pracuje se na tom :D
synopse: Sam se vrací z oblasti 51 do SGC. Mezitím se její vztah s Jackme změnil, jsou spolu. Jackovi se moc nelíbí, že vrátila do SGC. Sam mezitím se spřátelí s Camem. Jack si však jejich přátelství vyloží jinak. A při první příležitosti se s Camem popere. Sam se mu marně snaží vysvětlil že jsou jen přátelé, ale on si to nenechá vysvětlil a odjíždí zpět do DC.

20 000

9. listopadu 2010 v 22:41 | Leky |  BLOG
Wooo je to až neuvěřitelné že můj blog má takovouto návštěvnost. Ano jistě jsou tu blogy s mnooohem větší návštěvností, ale já jsem ráda alespon za nějakou. Děkujiii všem za krásné komenty k povídkám a dalším mým aktivitám. Děkuji , že jste mě podpořili když jsem tu nebyla. A děkuji, že jste zůstaly při mě i nadále když jsem se vrátila. Děkuji všem, že jste a že můj blog navštěvujete.
Děkuji všem a mám vás lidičky moje moc ráda 
Pa Vaše Leky 

Info 14

7. listopadu 2010 v 21:24 | Leky |  BLOG
Ahojka všem 

Po dlouhé době se znovu hlasím. Omlouvám se za dlouhou prodlevu v povídce Sanctuary, ale slibuji vám že snad brzo se k ní vratím. Mezitím se pokusím dopsat povídku Vzpomínky na budoucnost. 
A taky mě dneska díky rozhovoru s Mishou na MSN napadla nová povídka z SGčka  Povídka se bude jmenovat Nikdy to není jak to vypadá. Bude se to odehrávat na začátku 9 serie . Zítra nebo pozítří bych sem dala nějaké podrobnější info o nové povídce. 
A Jak se máte vy ostatní ..pokouším se chodit na vaše bločky, ale nějak nestíhám komentovat, ale slibuji že to pokusím se brzo napravit.
Pa vaše Leky
Mám vás všechny ráda