Říjen 2010

Sanctuary part one

24. října 2010 v 18:32 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojka všichni chtěla bych vám představit svou první Sanctuary povídku.....dneska sem dám svou první část a doufám, že se vám to bude alespoň trochu líbit. Tak si to užíjte a prosím zanechte mi nějaké komentíky ať už jsou kladné a nebo i záporné.

Povídka v celém článku


Sanctuary - Info

20. října 2010 v 18:34 | Leky |  Ostatní povídky
Ahoj tak je tu ta slibované info o povídce Sanctuary.

Název:Sanctuary 
autor: Leky
překladatel:-
žánr:akce, humor
páry:žádné nejsou 
hodnocení: mládež
délka. krátké až středně dlouhé
osa: Není určeno, ale asi kolem 2 řady.
stav: pracuje se na tom :D
synopse: Helen odjíždí do anglické Svatyně , potřebují tak s něčím pomoci a tak předává vedení své Svatyně Henrymu, Kate a Willovi a dává jim za ukol aby polapili jednoho Abnormála který není tak nebezpečný. Jenže i zdánlivě jednoduchá akce se může změnit v pořádný chaos. A doplatí na to nejen obyvatelé Svatyně, ale i samotná Svatyně.


Snad se vám to bude líbit a nebudete se na mě zlobit, že ze Sanctuary udělám takovou menší komendii. Kdyby se to někomu nelíbilo, tak stačí napsat komentík.

Pa Vaše Leky 

Sanctuary

19. října 2010 v 21:55 | Leky |  Ostatní povídky
Ahojda všem, po dlouhé úvaze jsem se rozhodla, že trochu předělám svou Sanctuary povídku. Trochu mi v to pomohla i Misha a tak trochu mi vnukla jeden nápad co tam dát.  Snad se vám to bude líbit. Bude se jednat o takovou srandovnější povídku. Snad se mi to povede a vám se to bude líbit zítra by se tu mělo objevit větší info o nové povídce. Přeju příjemné počtení moji milý. 
Pa Leky

INFO 13

14. října 2010 v 13:51 | Leky |  BLOG
Ahoj všichni

To co jsem slibovala tak je tu. Konečně po velmi, velmi dlouhé době mám konečně internet a notáska. Jsme hrozně ráda, že se tak stalo. Já jen doufám, že se brzo alespoň trochu vrátím do starých kolejí.Snad brzo se tu budou objevovat i nové články a snad i vytoužené povídky. Já jen doufám , že mi i nadále zůstanete věrní a budete se mnou mít trpělivost. Zatím se mějte a směje se a snad se tu brzo začne něco objevovat 
PA Leky