Únor 2010

Putování s dinosaury

22. února 2010 v 19:13 | Leky | 
Včera 21.2 jsem byla v Praze na jedné z nejlepších show současnosti..na Putování s dinosaury, kde byli po 65 milionech let znovu oživeni.:D. Tahle skvělá show má svůj původ v Australii kde po dlouhých plánech byla uskutečněná a také měla v lednu 2007 svou premieru. Všechna představení byla hned vyprodána a show sklidila neskutečný úspěch i v USA. Pak se celá show vydala na svoji triunfalní cestu po světe. Celou show shlédlo více jak 60 milionů divaků po celém světe. V celé show se představí 10 druhů dinosaurů ze všech tří období Druhohor.
Přidám se nějaké obrázky kde jsou vidět jen některé druhy co byli v show.


Info 5

14. února 2010 v 21:31 | Leky |  BLOG
Ahojka všem po dlouhé době se hlásím s nějakým infem. Předem bych se chtěla omluvit za moji nepřispívanost...nemám nějak nápady na povídky a nevím kdy je budu mít, ale nebojte rozhodně sem nějaké přibudou. A já doufám, že to bude co nejdříve.
Dále bych chtěla upozornit své spřátelené blogy. Budu dělat nějakou obnovu a ráda bych věděla koho si mám nechat a a koho ne a nebo čí blogy už nejsou funkční. Nebude žádný termín do kdy to můžete říct. Tohle budu dělat v průběžně. Já to sem píšu jen pro to abych měla přehled čí blogy fungují a čí ne. Stačí jen napsat svou přezdívku a název blogu, pokud je zde někdo noví tak budu jen ráda když mi sem také napíše.
Mějte se všichni moc hezky
Pa Leky :D

Farscape

12. února 2010 v 0:04 | Leky |  Ostatní seriály
Rozhodla jsem se znovu obnovit rubriku Ostatní seriály. Budu sem malé info o seriálech které zrovna sleduji.Prvním ze seriálu které zde budou je seriál Farscape.
K seriálum se objeví i taková malá tabulka které bude obsahovat základní informace o seriílu. Jako počet řad . a tak podobně.

Originální název:Farscape
Český název: Farscape
Rok natačení:1999 - 2002 ( 2004 film)
Země původu:Australie
Počet řad:4 řady po 22 dílech + závěřečný film
Aktualní vysílání : 3 řada se vysílá na AXN sci.fi
Moje hodnocení:Tento seriál mi byl doporučen. I když z prvopočátku jsem se na něho nechtěla dívat kvůli Benovi. Ale po shlédnutí prvních dílu jsem si ten seriál oblíbyla a na Bena jsem změnila názor. Seriál se může zdát po prvních dílech jako nudný, ale není tomu tak...později hlavně ve třetí a čtvrté řadě má Farscape skvělí děj.
Poznámky:- Všichni herci v seriálu jsou australani jediný Ben je "cizinec"Vzpomínky na budoucnost part 2

3. února 2010 v 2:10 | Leky |  Povídky SG(Sam and Jack)
Tak mám tu pro vás po dlouhé odmlce nové pokračování povídky. Doufám, že se vám to bude libit.
Prosím o kritiku a samozřejmě také o komentíky. Přeju příjemné počtení.