Flash Forward

1. prosince 2009 v 17:42 | Leky |  Ostatní seriály
Tak po dlouhé době jsem dávám informace o nějakém seriály. Rozhodla jsem se, že sem toho budu dávat více, protože mi docházejí povídky a moc lidí jsem už nechodí..tak se alespoň trochu pokusím udržet návštěvnost.


FLASH FORWARD - Vzpomínky na budosucnost

Záhadná událost způsobí, že na celém světě lidé na 2minuty a 17 vteřin všichni ve stejný okamžik ztratí vědomí. V oněch 137 sekundách každý z nich vidí záblesky své budoucnosti která se má stát za 6 měsíců. Každý člověk po té co viděl svojí budoucnost se bude chovat jinak. Někteří viděli šťastné okamžiky a jiní už ze své budoucnosti nebyli tak nadšení protože jejich život se změnil. A někteří lidé záblesk ani neviděli, to znamená, že za šest měsíců budou pravděpodobně mrtví tak jako Markuv kolega Demeri Noh.

Agent FBI Mark Benford se snaží odhalit, co se vlastně stalo a kdo nebo co za to může. Mark a jeho tým dávají postupně dohromady obrovskou databázi všech postřehů od všech lidí na celé planetě (Mozaiku) a snaží se mezi nimi hledat souvislost.

Dá se zabránit budoucnosti?
A jak byste se zachovali vy kdyby jste přesně věděli kde a s kým za půl roku budete?.


Mark a Demetri


Toto jsou všechny důležité postavy ze seriálu

Poznámka. tento seriál běží každé pondělí do 21:00 na AXN a také se ještě zároveň vysílá v USA..tento seriál má 13 dílu.
 


Komentáře

1 Joli Joli | E-mail | Web | 1. prosince 2009 v 19:17 | Reagovat

tak tenhle seriál zní vskutku zajímavě :-) zdá se, že mám další seriál v seznamu věcí, které zkouknu :-D
chci se zeptat - píšeš, že to má 13 dílů - to je takhle celý seriál? nebo se uvažuje o pokračování? nebo jak? :-) dík za odpověď ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama