Prosinec 2009

Nebudu tu

24. prosince 2009 v 20:14 | Leky |  BLOG
Ahoj moji milí přátelé a lidičky co navštěvujete můj blog, jsem za to velmi ráda a vážím si každého vašeho komentáře. Děkuji, že mi zachováváte přízeň i přes to , že jsem v poslední době nepřibývá moc článku. Jen doufám, že to tak bude i v následujícím roce, nebojte se tento blog se po novém roce nebude rušit, jak jsem psala. Má jedna velmi dobrá, nejlepší kamarádka mi promluvila do duše a díky ní jsem si uvědomila že by to byla velká škoda všechno zrušit. Proto doufám, že mi zachováte i nadále takovou přízeň a budete se těšit na nové povídky a další věci co jsme budu dávat.

Mějte se tu všichni moc pěkně, užívejte si Vánočních prázdnin , dávejte na sebe pozor ať si něco při možných zimních radovánkách neuděláte. Ať se tu zase v tom Novém roce 2010 zase všichni sejdeme ve zdraví. Já se vrátím až 3.1, bohužel budu u svého taťky a ten nemá počítač. Doufám, že nedočkavci vydrží tak dlouho bez pokračování naší společné povídky s Joli. Až se vrátím tak se Vám to pokusím všechno vynahradit. Budu raději končit, už nevím co bych měla napsat. Mějte se tu všichni moc krásně a všem přeju ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A TAKTÉŽ NOVÝ ROK. A na ten nový rok to moc nepřežeňte.
S pozdravem vaše LEKY :D

Vánoce a Silvestr v SG

24. prosince 2009 v 10:00 | Leky |  NEW DESTINY
Tak se znovu dávám tuto povídku.Neděste se, ale tato povídka patří k NEW DESTINY, měla by být správně až skoro ke konci příběhu, ale když jsou teď ty Vánoce tak si myslím, že tahle povídka se sem hodí.

Název: Vánoce a Silvestr v SG
Autor: Leky
Překladatel:-
Žánr: zábava
Páry:Sam/Jack(trochu)/ Vala/Daniel(trochu)
Hodnocení:děti
Délka:krátké
Časová osa: není určená
Status:kompletní
Synopse: O tom jak se dají i netradičně slavit Vánoce:D A také Silvestr :D

(předem ještě jedno varování....vyskytují se zde nové postavy,se kterými se seznámíte postupem času v přeběhách)

"JÁ"

23. prosince 2009 v 17:32 | Leky | 
Tuhlentu zajimalou věc jsem objevila na stránkách Sammie a rozhodla jsem se, že to také zkusím. Ale předem upozorňuji, že jsem na moc otázek neodpověděla. NO a na ty co jsem odpověděla,no snad jsem toho na sebe moc nepráskla

Carrie Underwood

22. prosince 2009 v 23:48 | Leky |  Zpěvačky,skupiny atd....
Tak dám sem další ze svých oblíbených zpěvaček, asi se vám to zdá divné, že tu jsou pořád ženský, ale já moc chlapů(zpěváku)nemám ráda.

CARRIE UNDERWOOD
Datum narození: 10.3.1983
Místo narození: Checotah, Oklahoma (USA)

Album:

- Some Hearts ( 2005
- Carnival Ride ( 2007 )
- Play On ( 2009 )*poznámka k zpěvačce: zůčastnila se American Idio(naše Superstar)
Vyhrála

písničky v celém článku:Faith Hill

22. prosince 2009 v 23:17 | Leky |  Zpěvačky,skupiny atd....


FAITH HILL

Datum narození: 21.09.1967
Místo narození: Ridgeland, Mississippi (USA)


Album:

- Take Me As I Am ( 1993 )
- It Matters To Me ( 1995 )
- Piece Of My Heart ( 1996 )
- Faith ( 1998 )
- Love Will Always Win ( 1999 )
- Breathe ( 1999 )
- There You'll Be ( 2001 )
- Cry ( 2002 )
- Fireflies ( 2005 )
- The Hits ( 2007 )
- Joy To The World ( 2008)- Vánoční album


písničky v celém článku

Víc než jeden - část 9

21. prosince 2009 v 20:50 | Leky+Joli |  Povídky SG(Sam and Jack)
Tak a je tu naše další pokračování povídky . Snad se vám to bude líbit.

BTW: Nevím , ale jak stihneme pokračování. Jelikož tu nebudu od 25 do 3 ledna tak nevím jak se to všechno ještě udělá. Předem se všem moc omlouvám, že kvůli mě bude takové zdržení povídky.:(

Víc než jeden - část 8

16. prosince 2009 v 20:43 | Leky+Joli
Tak a máme tady pro vás další část naší společné povídky snad se vám to bude líbit.


Víc než jeden - část 7

9. prosince 2009 v 20:36 | Leky |  Povídky SG(Sam and Jack)

Tak máme tu další pokračování naší povídky....snad se vám to bude líbit....

Info 3.

8. prosince 2009 v 18:06 | Leky |  BLOG
Ahojka všichni...tak předchozí zpráva už neplatí....všechno je v pořádku. I když stejně nevím co sem přidávat ...pomalu mi to tu upadá, příběhy stejně nikdo nečte..takže se rozhoduji zda po skončení povídky s Joli tento blog neukončím. Lidi co jste dříve chodili už nechodí, takže nevím zda mám pokračovat nebo ne, do konce roku to nechám a uvidím jak se rozmyslím, ale mám takový strach že stejně to bude každému jedno. Proto bych byla moc ráda kdyby jste se v komentářích vyjádřili k tomuto blogu, co zde změnit, přidat a tak dále. Předem děkuji moc Leky.

P:S. snad brzo bude další část povídky Víc než jeden

Omluva

6. prosince 2009 v 20:25 | Leky |  BLOG
Ahojky všichni, chtěla bych se omluvit, že asi nebudu nic ted moc přidávat. Budu jsem dávat jen povídku s Joli a jinak nic jiného. Protože mi nějak nejde počítač a mám takový strach, že mi možná už nepůjde...:(. Doufám, že se nebudete moc zlobit. Pokusím se něco přidávat jako písničky a tak, ale pokud jde o příběhy tak mám takový strach, že díky tomu že mi nejde počítač tak o ně příjdu:(. Pa mějte se moc krásně Leky

Víc než jeden - část 6

2. prosince 2009 v 20:09 | Leky+Joli |  Povídky SG(Sam and Jack)
Tak a máme tu další pokračování ...doufáme, že se vám to bude líbit a prosíme o komentíky.....

Valentine

1. prosince 2009 v 18:35 | Leky |  písničky
Tohle je další písnička od Martiny McBride..Tuhle písničku mám také moc ráda...a často jí používám u psaní povídek. Tuhle písničku bych chtěla věnovat Joli, která jí má taky moc ráda.


Flash Forward

1. prosince 2009 v 17:42 | Leky |  Ostatní seriály
Tak po dlouhé době jsem dávám informace o nějakém seriály. Rozhodla jsem se, že sem toho budu dávat více, protože mi docházejí povídky a moc lidí jsem už nechodí..tak se alespoň trochu pokusím udržet návštěvnost.


FLASH FORWARD - Vzpomínky na budosucnost

Záhadná událost způsobí, že na celém světě lidé na 2minuty a 17 vteřin všichni ve stejný okamžik ztratí vědomí. V oněch 137 sekundách každý z nich vidí záblesky své budoucnosti která se má stát za 6 měsíců. Každý člověk po té co viděl svojí budoucnost se bude chovat jinak. Někteří viděli šťastné okamžiky a jiní už ze své budoucnosti nebyli tak nadšení protože jejich život se změnil. A někteří lidé záblesk ani neviděli, to znamená, že za šest měsíců budou pravděpodobně mrtví tak jako Markuv kolega Demeri Noh.

Agent FBI Mark Benford se snaží odhalit, co se vlastně stalo a kdo nebo co za to může. Mark a jeho tým dávají postupně dohromady obrovskou databázi všech postřehů od všech lidí na celé planetě (Mozaiku) a snaží se mezi nimi hledat souvislost.

Dá se zabránit budoucnosti?
A jak byste se zachovali vy kdyby jste přesně věděli kde a s kým za půl roku budete?.


Mark a Demetri


Toto jsou všechny důležité postavy ze seriálu

Poznámka. tento seriál běží každé pondělí do 21:00 na AXN a také se ještě zároveň vysílá v USA..tento seriál má 13 dílu.

Concrete Angel

1. prosince 2009 v 10:47 | Leky |  písničky
Teď jsem dám jednu s moc krásných, ale zároveň smutných písniček........