Červenec 2009

Změny!!!

30. července 2009 v 1:12 | Leky |  BLOG
Konečně mám nový užasná desing za který sem nesmírně vděčná MAJCE strašně jí moc za to děkuji. Také sem udělala upravy v článcích, začínala jsme v tom mít trochu bordel a teď sem to všechno dala do rozcestníku, za které sem také vděční Majce, že mě to naučila. MOOOOOC DĚKUJÍÍÍ za všechno !!!
Jinak všichni co čekáte na další pokračování, tak musím říct, že by snad mělo v nejbližší době být.

Rozcestník 6

30. července 2009 v 1:04 | Leky |  OSTATNÍRozcestník 3

30. července 2009 v 0:32 | Leky |  ZÁJMY


Vzdávám to !!!

26. července 2009 v 21:14 | Leky |  BLOG
Tak jo vzdávám to....neumím vytvořit desing a ani zahlaví blogu sem an to uplně levá.....omlouvám se všem za to co sem tady slybovala, pokusím se udělat s tím něco aby to alespon trochu vypadalo jinak vážně nevím co dál. Ach jo já sem takové střívko :(. Prosím nekamenujteme za to:'-(

rekonstrukce

21. července 2009 v 17:34 BLOG
Omlouvám se všem , že ted sem nepřidávám žádné články,ael chtěla bych se pokusit udělat něco z blogem. Myslím si, že současný vzhled asi není nic moc a tak bych se ráda pokusila o nějakou pěknou změnu.
Měla bych takový dotázek, jakou barvu by jste tu rádi viděli, do jaké barvy bych měla celí blog změnit?.
Děkuji prosím za pochopení a pokusím se vá to vynahradit co možná nejdříve to bude možné.

Záhlaví

20. července 2009 v 22:51 BLOG
Ahojak všem...měl ybch na vás takovou maličkou prosbyčku, nevíte někdo o nějakém dobré programu kde se dělají fotky, ráda bych změnila zahraví a vůbec celej blog upravila. ALe bohužel mám tu jen malování a něm se to moc dobře nedělá. Protože když se kouknu an blogy ostatních tak všichni mají tak krásná záhlaví až mi to moje příjde hrozné.
Papá
Vaše Leky :D

8.Volný den

16. července 2009 v 17:46 | Leky |  Návrat na Atlantis
Je tu další pokračování. Je trochu delší a taky je trochu zaměřeno na vztahy postav, snad se vám to bude líbit. Prosím o velkou kritiku na všechno. Jinak všem děkuji, že to čtete..
Také bych chtěla poděkovat Martě že mi s tím pomohla...

Video 2

9. července 2009 v 16:59 | leky |  videa
Mám tu další moje oblíbená videa, k další z písniček co tady mám přeložené

+ překlad tady


+ překlad tady (bohužel video oficiální k této písničce sem zatím nikde nenašla )

Snad se vám obě písničku budou libit

7.Hledání sama sebe

8. července 2009 v 17:51 Návrat na Atlantis
tak je tady další pokráčko a snad se vám to bude líbit

Něco new

8. července 2009 v 10:22 | Leky |  BLOG
Tak se zase hlasím.
Jak všichni výte je tady jeden velký příběh o Atlantisu, který bude ovšem velmy brzo skončit a po něm už mám připravená dva nové příběhy pro všechny to asi nebude překvapení, oba dva příběhy budpu o Jackovi a Sam. A teď něco málo o nic..i když moc tedy prozrazovat nebudu, ale jen jedno můžu říct nebudou to příběhy s Happy Endem.

1.STORY - půjde v něm samozřejmě o vztah Jacka a Sam, kteří nakonec dostanou právo být spolu, ale vše se změní na jedníé planetě, kde najdou mocný a velmy nebezpečný přístroj...i přes všechna Danielova varování se přístroj dostane na základnu. Jeho zkoumání se ujímá Sam, ale bohužel se stane neho ......


2.STORY - tento příběh bude hodně asi připomínat různé kriminálky, také v něm půjde o jeden případ...tedy spíše sledovačku, které se mají v utajení Sam a Jack zůčasnit, ale jak to tak bývá vše se zvrtne a jeden z nich umírá a ten druhý to nese těžče...

A více už neprozradím...dozvíte se v následujících povídkách , no snad se vám budou líbit. Jinak povídek by mělo být víc...chystám další velkou povídku, kterou chci už zveřejnit dávno. Tohle všechno bych chtěla zvládnou za dou prázdnin,ale nevím zda se mi to povede. Také bych chtěla udělat pár změn na blogu , jako třeba záhlaví a vůbec celý vzhled, ael kdo ví jak to všechno dopadne, jen doufám že mi všichni zachováte svou přízen a budete sem i na dále chodit. Mám vás všechny ráda, děkuji za návštěvnost mích stránek.

Papa
Leky

Anketa z příběhu

7. července 2009 v 12:45 Návrat na Atlantis
Tak sem dám jednu anketu ..a ráda bych věděla jaký vy moji milovaní čtenáři na to máte názor...bude ráda i za komenty k anketě.

SB

7. července 2009 v 10:49
Moc se omlouvám všem lidičkám co si se mnou spřátelili blog. Vím, že bych pro ně měla udělat nějaké pěkné diplomky, ale bohužel já sem takové střívko, že mi tohle moc nejde. Doufám , že se nikdo z vás na mě nezlobí že se nikomu nic neudělala, sice se pokouším dělat s obrázky, ale bohužel mi to vůbec nejde. Tak se prosím na mě moc nezlobte.
Pa Leky....
BTW: další čáást povídky možná bude do konce tohoto týdne , tak prosím o trpělivost.

6.Nevydařená mise

6. července 2009 v 17:41 Návrat na Atlantis
Tak mám tady pro vás další část povídky, snad se vám to bude líbit.
čtěte a komentuje a užij te si to

Nástěnka

6. července 2009 v 11:45 StarGate SG-1
A posledním obrázkem co sem zatím dát je moje SG nástěnka..zatím je jen takto malá,ale brzo by se měla rozrůst o další kusi obrázků z mých SG kalendářů.

Moji Dinové

6. července 2009 v 11:43 | Leky |  Dinosauři
Už dlouho to sem chci dát, ale neměla sem vhodný foták...tedy spíše telefon s fotákem...ted sem ho konečně splašila tak se můžu ty obrázky dát...doufám že se vám to bude líbit...Musíte mě pochopit Dinové a letadla to je prostě moje...a nemůžu si pomoci

Moje letadla

6. července 2009 v 11:34 | Leky |  letadla
Dám se prá obrázku svým modelů letadel....dva z nich už tu byli,ael před nedávnem přibylo i další letadlo.......