Duben 2009

Život, je někdy na dvě věci......:(

28. dubna 2009 v 19:19
Někdy v životě člověka nastanou radikální změny, v mém životě nastavájí právě niní. Nebojte se blog nekončí, ale já sem se rozhodla, že se svým dosavadním životem musím něco udělat. Bohužel nejsou to ale moc dobré změny, musela jsem se rozhodnout ukončit školu...protože mi to nešlo a ted se budou dít jiné věc. Možná jestly výjde něco co bych chtěla tak se tu nějaký čas asi neukážu, ale zatím není nic jistého. Tohle píšu, protože se na to musím nějakým způsobem připravit. Chci aby jste všichni věděly, že vás mám ráda a děkuji všem za přízen a návštěvu mého blogu.
S pozdravem
Leky:D

Záhlaví

23. dubna 2009 v 21:12 BLOG
Tak dala jsem ..sem nové záhlaví, snad se vám to bude trochu líbit. Doufám že sem vám bude barva i provedení líbit. Zatím neumím dělat s obrázky tak tu mám zatím jen toto záhlaví.

Záchranná mise

19. dubna 2009 v 19:16 Povídky SGA
TAk mám tu nečekaně jednu povídku navíc, je to povídka která se týká SGA. Je o Johnovi Sheppardovi a o tom jak ho jeho lidé zachranují ze spáru Wraithů. Tento příběh sem psala společně s Martou.tim z chatu na lidech.cz. TAk doufám že se vám bude líbit a užijte si jí.Změny

16. dubna 2009 v 17:11 BLOG
Ahojka, všem....chystám tu malé změny v rubrykách, některé ubydou a jiné změní název...Bude zde něco málo o mích seriál...více informací, dále by zde mělo být o SG hercích a kde v čem zatím hrály....tedy respektivě kde sem je já všude viděla. Pokud to půjde tak budou i nějaké fotky z těch filmů, či seriálů. Tak doufám že se vám to bude tady laespoň trochu líbit.

Jinak plánuji další nové povídky, ale musím říct, že chystám poslední.....zatím poslední na téma Jack a Sam..jina v u SG zatím zůstavám. Ale jeden následující příběh bude jak se SG1 setká .......a to bude překvapení. Ti kdo mě znají a nebo koukaly na blog..tak možná vědí s čím by se tak SG1 mohla setkat.

Přátelství je někdy víc... část 5.

16. dubna 2009 v 16:36 Povídky SG(Sam and Jack)
Tak je tu poslední část celého příběhu, tak si jí užijte.


Přátelství je někdy víc... část 4.

13. dubna 2009 v 18:44 Povídky SG(Sam and Jack)
Tak je tu předposlední část, doufám že se vám bude líbit. Tak si to užijte a piště komentíky díky:D