Červenec 2008

Primeval

28. července 2008 v 15:36 Ostatní seriály
Primeval je dalším a zatm posledním mojí new seriálkem.
Primeval
Tento seriál začíná před 8 lety kde se objevil neznámý tvor a Helen Cutter ho přišla studovat, ten tvor zmyzel stejně tak i Helen. Pak se děj přesune do současné doby. Kde na stejném místě dochází zase k výskytu onoho tvora a tak Helenin manžel Nick Cutter se vydadá na ono místo kde ovšem nenajde jen toho záhadného tvora,ale i zvlásní anomalii. Tato anomalie umožnuje průchod mezi naším a pravěkým světem v jakém koliv období v Druhohorách,Prvohorách a dalších podobná období. Nick a jeho tým se stavají tajnými vyšetřovately který spadá pod Ministerstvo vnitra. Postupem času se začnou objevovat další a další anomalie ze kterých začnou přicházet pravěká zvířada do dinosousů až po Blbouny nejapné (dronte-vyhynulý nelitavý pták).Nickovi se také začne zjevovat Helen o které si myslí že je mrtvá,ale není tomu tak.Helen vy o anomaliich a o tam jak se vytvařejí více než kdoliv jiný. Členy Nickova týmu jsou Stephen, jeho dlouholetý spolupracovník,Connor a Abby dva maldí lidé keří se do týmu zapojí čirou náhodou, postupně jsou však velmy cenými členy týmu. Dalšímy jsou šef celé organizace Jemes Lester a jeho pomocnice Claudie Brown, a také jsou zda vojenské jednotky které pomahají Nickovu týmu při zasahu a přesunu zvířat zpět do jejich doby.
Tento seriál má zatím 2 řady.1 má 6 dílu a 2 7dílu.But na konci tohoto roku nebo až začátklem se v Anglii začne vysílat 3 řada která bude mýt 13 dílu.
Hrozmě moc se na ní teším, protože jak skončila 2 řada, tak sem na to všechno zvědavá.
A také něco málo fotek postav:

Mutant X

28. července 2008 v 15:04 Ostatní seriály
Dalším pro mě novým seriálem je Mutant X.
Mutant X
Tento seriál je o lidech s neuvěřitelnýma schopnostma. Kterým byla jejich DNA upravena v organizaci zavané Genomex, kde také pracoval Adam Kene. Který po nějaké době vytvořil tým Mutant X, který má zabránit zneužívání smutantích schopností ve prospěch zla a pachání zlích věci.Tým Mutant X tvoří samozřejmě Adam který postupně našel 4 nejvyměčnejší a to Shalimar , která je kočičím mutanten, je rychlá, má dobrý sluch i čuch, dalším v támu je Brennan ,který je elektrackým mutantem,dalším je Emma , je to telepatka a dokáže lidem vnuknout různě věci, dalším mutantem je Jess, Jess dokáže odrážet střely a procházet věcmi(velmi dobrý mutace :D).Tito tvoří tím MutantX,ale na konci druhé serie, zemře jak Emma tak Adam a Jess,Bren a Shal zůstavají jen ve třech ...pak se k nim připojí čtvrtý člen a to je Lexa, která má schopost být neviditelná.
Tento seriál má bohužel jen 3 řady, a není žádná pravděpodobnost že by byla někdy 4 :(.
Jinak je tu několik fotek ze seriálu

Lexx

28. července 2008 v 14:04 Ostatní seriály
Kdysi dávno sem dávala první várku mých seriálu oblíbených za tu dobu,ale ovšem přibylo několik nových.
LEXX
Tohle je seriál o obří biomechanické lodi , která byla irčena na ničení planet, k tomu také občas slouží,ael hlavně je dopravní prostředkem trojice prapodivných hrdinů + ještě robotí hlava :D.
Lexx-živoucí loď
Lexx připomíná vášku, na jeho palubě jsou malé letající stroje co připomínají malé mouchy. Které slouží většinou k dopravě po Lexxu a nebo i ven na planety.
Posátka Lexxu je velmy zvlášní, kapitánem je Stanley Tweedle, který pochází z planety na které byl posatven Lexx.Lexx původně sloužil jeho Temnosti, mocné zlé bystosti. Stan, Lexxe ukradnul, tedy spíše nejprve od něho získal klíč a utekl s Clostru. Další členem je jediná žena Zev z B3K která je otrokyní lásky, dříve byla tlustá a očklivá.V otrokyni lásky jí proměnily protože neplnila své manželské povinosti. Dalším členem je Kai,nemrtvý poslední svého druhu, poslední z Brunnen G. Jeho lidé zautočily na Jeho Temnost,ael on je však porazil a Kaie zabyl a pak z něho udělal óživlou vraždící mrtvolu ke svému životu KAi potřebuje Protokrev. A posledním členem této velmy zvlášní posátky je hlava robota 790, tento robot byl u přeměny Zev v otrokyni lásky, 790 je do Zev zamilovaný a neustále jí skládá nesmisné básničky a strašně nenavídí Stena kterému také skládá básničky,ale jsou plné nenavystných slov.
Niní několik obrázků dalších z Lexxe.
Asi se ptáte co je ta druhá Zev tedy Xev zač,ael je to vlastně náhrada za Zev která zemřela,Xev je vytvořená z jejich bilkovin , má jijí vzpomínky a je také otrokyní lásky,ale hold vypadá jinak.
A na vážer ještě neco málo Lexxe a těch jeho much
A + ta moucha
Jinak seriál Lexx kdysi dávno běžel na Primě okolo 2 hodiny ráno, niní běží na AXN SCI-FI vždy v sobodu od 10 do 13:00 každou sobotu davají tři díly niní jsou na začátku druhé serie.JInka celý seriál má 4 řady s různým počtem dílu.