Prosinec 2007

ROK 2007

30. prosince 2007 v 13:56
Jaký byl můj rok 2007
Když se kouknu na to jaký byl letoštní rok a zamyslím se nad tím tak musím říct že to byl velmy zvláštní rok,stalo se mnoho ne moc dobrých věci,většinu z nich bych chtěla vrátit,ale byly tu i dobré věci. Takže zažila jsme 3 Cony ,které jsme si užila i když ten jeden co byl o prázdninách bych raději nezažila. To co se tam stalo je mi do teť moc líto, přála bych si aby to všechno zase bylo Ok,ale to se mi zrejmě nesplní. Také sem letos poznala spoustu nových přátel,ale zase na druhou stranu jsem jich dost ztratila. A jim bych chtěla říct že i přesto všechno je má moc ráda a děkuji že sem vás poznala. Další věc která se udala je ta že jsme dokončila úspěšně učnák a to tak že mám výuční list. Dalšé věc související se školou je ta že jsme nastoupila na novou školu a to na prodavače kde se budu pokoušet si v příštím roce udělat nástvabu. No a to je asi tak všechno o tomto roce. A co bych chtěla aby se stalo v roce 2008, no chtěla bych si hlavně asi udělat nástvabu no a pak bych zase chtěla na nějaký ten Con a také na dva koncerty. Tak uvidíme co se mi všechno povede.
A Vám všem přeji aby se vám splnily vaše sny a předsevzetí co na tento rok máte.

VÁNOCE

24. prosince 2007 v 21:15
Přeji všem co sem chodí Veselé Vánoce a štastný nový rok,plný lásky,zdraví,štěstí a přátelství.
Tak Thor vám přeje krásné Vánoce.P.S Ten obrázek sem nedělala já jen si moc líbí a hodí se zrovna na tento čas

Dipomky

17. prosince 2007 v 23:23
Táák holky mám tu pro vás diplomky...já vím že to není nic extra tak se prosím nezlobte
1:místo
2.Místo
3.Místo
Doufám že se vám alespon trichu budou libit

1.Moje Bleskovka

16. prosince 2007 v 21:20
Tak jsem se rozhodla udělat také bleskovky.......jend doufám že se mi i podaří udělat nějaké diplomky což já moc neumím.

Atlantis x Atlantis

9. prosince 2007 v 19:47
Tak sem dám jendu takovu trochu zvláštní anketku.Jelikož v těchto dnech měl odstartovat raketolán Atlantis,ale bohužel se tak nestlo tak mě napadlo sem dát jednu anketku ..jelikož většina z nás zná i jiný Atlantis a to Antické město v Peagasus galaxii.Tak mě jen tak zajímá ce si myslíte o městě a o raketoplánu.Proto tu je také ta anketka.

3 diplomek za bleskovku

4. prosince 2007 v 21:04
Tento diplomek mám tentokrát od Marti :-D:-D