Listopad 2007

Claudia Black

8. listopadu 2007 v 12:18 Filmy a seriály s SG herci
Claudie se objevila v jedné epizodě seriálu.Dresden.Tento seriál je o čaroději který pomáhá policii s přápady.Cludia v tomto díle hrála napravenou kriminálnici.....která pomáhala jednomu sokromému detektivovi ,který byl ovšem zavražděn.A tak ona a ten čaroděj začaly pátrat po jeho vrahovy.

Má brána

8. listopadu 2007 v 11:49
Když se člověk nudí co dokáže tvořivost .Chtěla bych zde ukázat něco co mi vyrobyl muj tatka....Sice kvalita obrázku nic moc ale co se dá dělat.

Nová povídka

5. listopadu 2007 v 16:53
I když vím že to tu stejně asi nikdo nečte tak sme dám novou povídku ....která se jmenuje Odchod na Atlantis.Ano musím konečně také psát o mém milovaném městě v Pegasus galaxii.Vždy moje příběhy byly jen z prostředí SGC a o Atlantisu se tam moje postavy jen zminovaly tet jsme se rozhodla že se také napíšu příběh z tohoto krásného městečka.

Jason Momoa

1. listopadu 2007 v 15:26 Filmy a seriály s SG herci
Tak prvním hercem který hraje jinde než je SGA je Jason (Ronon Dex).Jak jsme zjistila na forum tak hraje v jendom seriálu který se jmunuje North Shore.Nikdy jsme ani kousek toho seriálu neviděl a tak nevím jakou roli tak má.
To černě zakrožkované tak to je Jason v ton seriálu ..lepší fotečku jsme tedy nenašla.
Mimo jiné v tomto seriálu také hraje Shennen Doherdy(Prue z Čarodějek)
Další kde hraje je film který u nás dávalo HBO a jmenovalo se to Rodinka na tripu ...nebudu zde o otm filmu mco popisovat protože Jason tam nehrál moc velkou roličku ...zahrál si tam takovýho moderního indiána a ješět neměl dredy což bych ho bez nich nepoznala.
Hih tak to jen bez dredů chichi

Nová rubrika

1. listopadu 2007 v 13:15 Filmy a seriály s SG herci
Tak jsme se rozhodal že založím novou rubriku s názvem Filmy s SG herci .Jelikož se mi za posledí dobu podařilo sehnat kolem 4 filmů s SG-herci tak jsme se rozhodla že tuto rubriku založím ......budu sem dávat ....popisky filmů a možná i nějaké obrázečky z filmu.stargate