Květen 2007

Co tak zbězne bude v povídkách

24. května 2007 v 14:37
Chtěla bych napsat něco málo o svých povídkách ….bude to spíše takové malé info o čem ta jednotlivá povídka bude. Tak doufám že se vám to bude alespoň trochu libit.
1)Odhalení: Tento příběh je o tom jak jednoho dne SGC dostane zprávu že nějaký člověk prozradil novinářům něco málo o programu. Za nedlouho se jich plno shromáždí před horu a chtějí vědět víc . Jack začne obviňovat Elen že to ona prozradila novinářům,věci týkající se Hvězdné brány. Po dlouhém pátrání se zjistí že to byl jeden bývalý člen SG-týmu kterého vyhodily za nekázeň a neustálé porušování rozkazů.
2)Záchrana na poslední chvíli:Tento příběh je o ton jak se podaří na poslední chvíli zachránit sestřenici Meave která trpí rakovinou vlastně tento příběh je něco jako přepis dílu kde byl Jacobovi dán symbiont ale není to přesný děj.
3)Orvin:SG-1,Elen a SG-2 se vydávají na planetu která je zalesněná. Elen o této planetě ví daleko více něž ostatní proto také chtěla jít s nimi. Elen se místních začne ptát na jakousi Orvin místní jí povědí že už je to léta co Orvin tam nebyla.
4)Ztracená:Tohle je příběh o dívce jménem Miranda která pochází z Jonasovi planety,před několika ledy omylem vytočila bránu na Keloně a tak se dostala na planetu na kterou se nyní vydává SG-1. Nikdo netuší kdo je po celou dobu sleduje na té planetě. NA planetě ovšem dojde k bojům s Jaffi a SG-1 musí urychleně zpět,ale všechno se vrtne Sam zůstává na té planetě.
5)Tracey:Elen se od Orvin dozvěděla že zde na Zemi žije dívka která je Antikem a neví o tom. Elen se za ní musí vydat a šetrným způsobem jí to říct.
6)Rok 2029:jak už název vypovídá půjde o cestu do budoucnosti,SG-1 se díky erupcím an slunci omylem ocitne v roce 2029 kde se dozvědí co se nakonec stalo s celým program brány.
7)Cesta do vzpomínek:Tokrové přinesou na Zem zařízení Antiků které lidi vrací do vzpomínek a potřebují to na někom vyzkoušet,volba padá na SG-1 což se jim moc nelibí. Daniel to odmítá, po tom co už jednou zažil díky Tokrům. Teal'c do toho nemůže jít protože je Jaffa a tak zbývají jen Sam z Jackem kterým se do toho také nechce, ale co můžou dělat nikdo jiný tam už není. A tak Sam a Jack se vydávají do svých vzpomínek na to co v životě prožily.
8)Koncert:Příběh navazující na Cesta do vzpomínek.
9)Porušení pravidel:Elen pro záchranu svých přátel musí porušit pravidla
10)Náhlá ztráta:Zde v tomto příběhu zemře členka SG-17,pro všechny zvláště pro Jacka to bude bolestná ztráta.
11)Povznesená:Sam podlehne záhadnému viru a díky jednomu Antikovi se povznese. A uběhne půl roku něž se vrátí zpět mezi lidi.
12)Nový tým:SG-1 má za úkol odletet do Evropy a přivést 4 mladé dívky,ale nejprve jim musí říct proč si vybrali zrovna je. Jackovi se to nějak celé nelibí a dobře ví proč děvčata jsou totiž ze Ruska. Když je přesvědčí vydávají se společně na jednu planetu.
13)Nové přátelství:V tomto příběhu se poprvé setkáváme s Elen a jejími přáteli. Jako první kdo se setká s Elen bude Jack protože on zkoušel let nového letounu,ale řízení selhalo a on havaroval do Evropy. Elen navrhne Jackovi že mu pomůže dostat se do USA,on to přímá a společně odlétají. Pak se Elen vydá společně s SG-1 a Meave(Elenina nejlepší přítelkyně) na planetu kde je jedno velmi cenné Antické zařízení které se dostalo do rukou Apofise.
14)Nero:První samostatná mise týmu SG-17. Místní obyvatelé jim povědí o modrém kameni s neuvěřitelnou mocí. Po dlouhém pátrání se podaří planetu s modrým kamenem najít ovšem na místě najdou i něco jiného.
15)Odchod:Zde v tomto příběhu odejde Jack do DC,Sam do oblasti 51,SG-17 odešla na vlastní žádost na Atlantis. Do SGC přichází nový generál i velitel SG-1.
16)Poslední boj:V tomto příběhu bude poslední boj o tento vesmír. Elen odhalí strašné tajemství které přední Antikové dlouho tajily až díky Adrie přijde na to že v sobě nemá jen antickou čas,ale i Orijskou. Ve vypjaté chvíli se v Elen probouzí její Orijská čas a přidává se na stranu Ori. Což komplikuje poslední bitvu mezi Zemí a zbytkem nepřátel.
17)Konec:Dokončení posledního boje. V tomto příběhu se uzavřou osudy všech.
18)Paralelní svět:V tomto příběhu budou učinkovat mí přátele z SGE. Je to prostě o tom že se SG-1 ocitne ve světe kde brána je pouhý seriál.
19)Oslava:Tento příběh je zaměřen na oslavu Jackovích narozenin. S nápadem přijde Lenna z SG-17.
20)Cesty časem:Jak už název říká půjde zde o cestování v čase. Meave má už z dřívějška stroj na cestování časem,Jack se přidá k Meave a Elen a společně jen tak ze zábavy si podniknou pár cest.
21)Vesmírný závod:Tento příběh je podobný seriálu,ale zde půjde o závod ras. S tím to nápadem přijde SG-17 která si moc přála aby Sam ten předchozí závod vyhrála.
A tet bych zde chtěla udělat anketu o ton jakou z těch povídek mám dát na blog.

Něco málo o mě

23. května 2007 v 18:35
Ráda bych něco zapísálkovala o sobě takže hmmm kdo tedy jsme ,no ve své podstatě jsme jen jeden bezvýznamný človíček :-D, žijící na severu Čech . Moje záliby jsou no řekněme takové kapánek zvláštní no. Jinak ti co mě měly možnost poznat tak se asi setkaly s jinou Lenkou než kterou znám já.
Takže tet zde uvedu věci které mám moc ráda asi začnu od filmů a tak :-D
Film: Jurský park všechny tři díly,Válka světů,Stopařů průvodce po Galaxii,těch filmů je víc,ale tyhle mám asi ze všech nejraději kupodivu zde není film Hvězdná brána,ale mě se ten film prostě nelibí.
Seriály:Tak u seriálů si myslím že je to jasné,Stargate SG-1,Stargate Atlantis,Battlestar Galactica,Čarodějky,Kobra 11 a to by asi byly všechny na další si nevzpomenu.
Hudba zpěvačky:Shania Twain,Faith Hill,Anastacia,Melanie C.,Sarah Connor,Kylie Minogue,Jennifer Lopez,Shakira a Martina McBride,
Hudba zpěváci:Marc Terenzi,Tim McGraw,Alan Jackson
Hudba skupiny:No Angels,The Corrs,Vanilla Ninja,Dixie Chicks a Karma
A tet k tem dalším zájmům,strašně ráda píšu povídky které jsou většinou zaměřené na sci-fi v současné době mám rozepsáno několik povídek z prostředí brány. Další moje záliba jsou veškeré létající stroje,vesmír a také už zmínění dinosauříci.
No tak to je asi o mě všechno moc toho není.
Dinosaurus
Toto je v Berlínském muzeu jednou bych se tam moooc chtela podívat.
Vesmír
Cerná díra

Má největší závislost,posedlost nebo jak bych to popsala

22. května 2007 v 20:20 | Leky |  Dinosauři
Tak zase po dlouhé době něco,ale ani tentokrát to nebude mýt mnohé společného se STARGATE. Dnes bych sem chtěla dát něco do čeho jsme už od svých 7 nebo 8 let totálně zblázněná. Nebude to ani letectví ani vesmír,ale budou to tvorové kteří tuto Zemi ovládaly před více než 65 miliony let. Chtěla bych sem dám něco málo obrázků svým miláčku DINOSOURŮ

Další broučci

14. května 2007 v 19:57 | Leky |  letadla
C-130

Další taková blbůstka :-D

7. května 2007 v 12:16 | Leky |  StarGate SG-1
Tohle vzniklo asi tak před 6 lety proto se omlouvám že místo STARGATE je tam napsáno STARGETE tehdy jsme ještě nevěděla jak se to píše

To není mozné

6. května 2007 v 22:43
To už není normální já jsme si myslela že chodím do normální školy ale zřejmě tomu tak není protože jednoho dnes je to už nějaký ten pátek zpět jsem byla na praxi a nejednou moje spolužačka na tu druhou:Hej Moni ta Hvězdná brána to je taky něco viděla jsi ten díl jak byl ten O'Neill majel to bylo super ne. Ta druhá spolužačka bohužel jí na to neodpověděla ale ten jejich rozhovor rozpoutal vášnivou debatu v naší dílně o Hvězdní bráně k tomu se ještě přidaly dva kluci a já jsme z toho byla vyvedená z míry tohle jsme nečekala že mí spolužáci si někdy budou povídat o bráně.
Další věc která se my přihodila na praxi byla asi tak před měsícem to jsme já a dva kluci šli na oběd a jeden z nich pronesl Tek Me te (nevím jak se to píše) když jsme to slyšela opět jsem byla trochu mimo a pak poslední co se my stalo zase an praxi bylo tento pátek. Jeden kluk my řekl den předtím že my přinese jednu písničku a když v pátek pustil úvodní melodii brány tak už jsme opravdu nemohla a on na mě To snad znáš ne:Já:ne neznám co to je(dělala jsme neuvěřitelně blbou )On:Ale no tak Leni ty to neznáš přeci to je znělka z brány,pak se ovšem přiřítil další kluk a na něj hej to nemáš nahodu nějaký díl já bych chtěl vidět ten co byl v pondělí nějak jsme to nestihl.
To už jsme vážně měla dost já jsme si myslela že Sci-fi u mě ve škole neletí ale opak je pravdou a bohužel nějakým záhadným způsobem se o mě skoro všichni spolužáci dozvěděly že o bráně vím něco málo.
Doufám že se v tom budete orientovat protože psát jména mých spolužáku nemá cenu.

Něco na dobrou noc

6. května 2007 v 19:41 | Leky |  Povídky SG
Dobrou noc,takže hajky
Ať se ti o bráně zdají bajky
První bajka byla že O'Neill nachytal rybek kyla.
Druhá bajka uvádí že Samantha při fyzice podvádí
Třetí bajka značí že Teal'c se stále mračí.
Čtvrtá bajka ukazuje jak Daniel řeč Antiků vyučuje
A ty už koukej spát ,nebo se ti o bráně bude zdát
Spi už,zavři pusu,bude se ti zdát o Atlantisu.
Wraithové tě přijdou strašit ,nebude jim naše vláda stačit
Neboj celému týmu se dobře daří,právě teď na Abydou paří.
DOBROU NOC :-D